Naše ovoce a zeleninu děti milují

 

Zdravá výživa našich dětí je konečně zaslouženě celospolečenským tématem.  Mnozí z nás si vzpomínají, že zeleninu ve škole reprezentoval okurkový salát a dušené hovězí s hráškem a mrkví. Ty doby jsou naštěstí dávno pryč.

 

„Řada škol nabízí dětem kromě jednoho vysloveně zdravého jídla přímo i salátový bar“ říká obchodní zástupkyně Alena Havlásková a dodává: „a díky prezentaci zeleninových a ovocných salátů na třídních schůzkách, které pro školy zajišťujeme, tuto zdravou formu stravy podporují i rodiče. I jim totiž naše saláty chutnají.“

 

Nabídnout dětem čerstvou zeleninu a ovoce mohou školy proto, neboť naše společnost Fresh Fruit Moravia zajišťuje školám každodenní závoz v ranních hodinách, takže zelenina je nejen chutná, ale vysloveně děti láká svojí čerstvostí. Školám také nabízíme celou řadu produktů zpracované zeleniny – vždyť nakrouhaná mrkev ušetří v kuchyni mnoho drahocenného času. Pro školy, kterým dodáváme naše produkty, organizujeme celou řadu doplňkový akcí a projektů, které děti milují – stejně tak jako naše ovoce a zeleninu.

 

Chcete, jako škola nabízet ještě čerstvější ovoce a zeleninu a ještě lepší ceny? Ozvěte se nám!

Chcete, aby Vaše děti měly celý den energii a získaly zdravé stravovací návyky? Řekněte ve své škole o nabídce naší společnosti!

 

Není lepší investice do společnosti, než dát dětem zdraví!

 

Reakce na článek IDNES CZ: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zelenina-ovoce-salatove-bary-skoly-msmt.A190214_112045_domaci_brzy