Vítejte na stránkách společnosti REGIONALL EXPRESS s.r.o., specializujeme se na zásobování čertvého ovoce, zeleniny, bylinek a hub do veškerých GASTRO provozů. Přímou distribuci pro ČR provádí naše partnerská společnost Fresh Fruit Moravia s.r.o.
Dále jsme náš sortiment rozšířili o potraviny jako jsou například mléčné výrobky, vejce, sterilizované produkty, mouku, rýži, těstoviny a mnoho dalších. Náš sortiment se snážíme dále rozšiřovat dle potřeb našich zákazníků.  Další informace Vám rádi poskytnou naše obchodní oddělení.

 

Společnost vznikla v roce 2013 a v současné době jsme na jedním z nějvětších dodavatelů na Moravě. Působíme především v rámci Jihomoravského , Olomouckého, Moravského kraje a Vysočiny. Svoji působnost dále rozšiřujeme a roce 2016 jsme otevřeli pobočku v Bratislavě, která působí pod názvem REGIONALL EXPRESS SK, s.r.o.

Pro maximální spokojenost našich klientů a plynulost dodávek v současné době disponujeme třemi sklady - Brno, Olomouc a Bratislava, které jsou chlazeny a uzpůsobeny pro udržení maximální čerstvosti surovin.

 

Naším cílem je usnadnit každodenní život všech našich zákazníků tím, že nabízíme široký sortiment kvalitních a čerstvých produktů, které denně v rámci rozvozu doručíme až na jeho provozovnu.

 

Mezi naše přednosti patří:

  • NONSTOP OBJEDNÁVKY (e-mail, callcentrum)
  • Závoz 6 x týdně, ZDARMA
  • Poradenství, komunikace s našimi obchodními zástupkyněmi
  • Vlastní vozový park
  • Nejširší sortiment – vice než 1000 položek
  • Čerstvost a kvalita – denní naskladňování